O mnie
Rocznik 1977, ur. w Sosnowcu. Mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Nieortodoksyjny Zagłębiak. Politolog, dziennikarz, wierszopisarz, eklektyk, patriota.

Kilka nagród i wyróżnień w konkursach poetyckich oraz Turniejach Jednego Wiersza.


Publikacje m.in. w "Akancie", "Nowym Zagłębiu", "Śląsku", internetowym wydaniu "Odry", "SOSNarcie", "sZAFa", "2Miesięczniku", "Śląskiej Strefie Gender", "Protokole Kulturalnym", "Kofeina Art Zine" a także w Antologii "wierszystawka artystyczna" - Szczecin 2014 r.

Recenzje w "Akancie", "Nowym Zagłębiu", "Metaforze", "Migotaniach", "ProLibris", „Latarni Morskiej” oraz "Inter-".

Autor arkusza "Postrzyżyny" - Tarnogórska Fundacja Kultury i Sztuki oraz tomu "Przekazy podprogowe" - Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie.

Finalista 8.Połowu - projektu Biura Literackiego we Wrocławiu. Członek Dąbrowskiej Brygady Poetyckiej, współorganizator Poligonu Poetów i Manewrów Poetyckich.

Dziennikarsko udzielałem się w wortalu tematycznym "MobilnyFacet", w czasopiśmie regionalnym "Nowe Zagłębie" oraz w redakcji "Polsat News" w Katowicach.

Pływam żabką, gram w tenisa ziemnego, biegam i jeżdżę na rowerze. Lubię wanilię, lody pistacjowe,barszcz czerwony z uszkami etc etc. Szukam historii tam gdzie jej (ich) nie widać. Cenię chłodne piwo w gorącym towarzystwie. Nie lubię papierosów i bezmyślności.

Gałązkachrzanu - moja dawna strona ze starymi wierszami, opowiadaniami i grafikami


Pomysły? Pytania? Propozycje?

Napisz do mnie